35 lat doświadczenia
— w serwisowaniu, regenerowaniu i naprawianiu samochodów. —

Wysyłkowa regeneracja
turbosprężarek PolskaUsługa na odległość D2D - Odbieramy i wysyłamy turbinę na własny koszt!

Historia firmy rozpoczęła się w 1988 roku. Początkowo usługi były świadczone tylko w Łodzi, na osiedlu Teofilów, Łódź, ul Laserowa. Od samego początku firma zajmowała się naprawą zaworów, sprężarek i pneumatycznych układów hamulcowych do samochodów ciężarowych i dostawczych. Dzięki wieloletniej praktyce staliśmy się fachowcami w dziedzinie. Jako perfekcjoniści wyrośliśmy na liderów branży regeneracji w/w układów. Potwierdzeniem kwalifikacji i jakości naszych usług jest wieloletnia już i stała współpraca z takimi klientami jak np. Wojskowe Zakłady Inżynieryjne w Dęblinie, mleczarnie w Łodzi, Ostrowie Mazowieckim, Kutnie, Szymanowie oraz współpraca ze sklepami i firmami motoryzacyjnymi w całej Polsce.

Z uwagi na wzrost ilości pojazdów z silnikami turbo-doładowanymi postanowiliśmy w 2002 roku odpowiedzieć na zapotrzebowanie rynku i dołączyć do naszych usług naprawę turbosprężarek, która w niedługim czasie stała się główną dziedziną na szerokim polu wykonywanych przez nas usług.

Doświadczenie
Najwyższa jakośćW OP'Turbo - regeneracja turbosprężarki cena warta profesjonalnej usługi, w połączeniu z gwarantowaną jakością (2 l.), będzie dla Państwa satysfakcjonująca.


Najwyższa jakość usług zawsze była i jest dla nas priorytetem, dlatego wszystkie usługi wykonujemy przy użyciu profesjonalnych i nowoczesnych maszyn i narzędzi. Nasz sprzęt pochodzi od najlepszych producentów, liderów produkcji, takich urządzeń niezbędnych do wykonania naprawy turbosprężarki. Dzięki wyspecjalizowanym urządzeniom i wykwalifikowanemu personelowi gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych przez naszą firmę usług.

Nie obawiamy się o jakość naszych usług - Po prostu to gwarantujemy!

Udzielamy 2 lata gwarancji - Jako jedyni w Polsce dajemy 24 miesiące gwarancji na nasze części i usługę.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom, naprawiamy jedynie turbosprężarki powierzone przez klientów, gwarantuje to jednocześnie bezproblemowy jej montaż do pojazdu z którego pochodzi, bez konieczności dopasowywania.
Serdecznie zapraszamy klientów z całej Polski do korzystania z naszych usług, oraz warsztaty samochodowe do kooperacyjnej współpracy. - Zapewniamy wygodę współpracy

więcej o ofercie